AND THE WINNER IS…

Tegoroczna edycja Europejskiego Dnia Języków pozwoliła wykazać się zarówno wiedzą lingwistyczną, jak i umiejętnościami artystycznymi. Młodzież próbowała swoich sił w ilustrowaniu obcojęzycznych idiomów. Zgłoszono 17 kreatywnych prac, w których zdecydowany prym wiódł język francuski. Głosowanie, które odbyło się na szkolnym Instagramie w dniach 02-06.10.2023r. pozwoliło wyłonić faworytów. Z ilością 65 lajków na III miejscu znalazł się mol książkowy Darii Wyglendy. Gratulacje należą się także Julii Piechockiej – jej praca została polubiona 129 razy (II miejsce). Natomiast rysunek Marty Anzolin z 165 oddanymi głosami uplasował się na I miejscu. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzców zapraszamy po odbiór voucherów szkolnych do p. Natalii Karcz.

miejsce 1

  

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: