Artukuł Pana Leszka Radaja

15200.jpg W najnowszym numerze Przeglądu Edukacyjnego – Pisma Nauczycieli, wydawanego przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi, ukazał sińę artykuł Pana Leszka Radaja, nauczyciela w ZSO nr 1. Artykuł jest plonem odbytego szkolenia wyjazdowego dla nauczycieli do Belgii i Holandii. Poświńęcony jest tematyce: Bruksela, Brugia, Gandawa, Antwerpia, Amsterdam w edukacji i turystyce szkolnej.
15200.jpg W najnowszym numerze Przeglądu Edukacyjnego – Pisma Nauczycieli, wydawanego przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi, ukazał sińę artykuł Pana Leszka Radaja, nauczyciela w ZSO nr 1. Artykuł jest plonem odbytego szkolenia wyjazdowego dla nauczycieli do Belgii i Holandii. Poświńęcony jest tematyce: Bruksela, Brugia, Gandawa, Antwerpia, Amsterdam w edukacji i turystyce szkolnej.
Wybierz kategorię

%d bloggers like this: