Barwy jesieni światłem malowane, czyli kolejny plener fotograficzny uczniów raciborskiego Liceum Plastycznego

barwy_zaj.jpg Jesienne barwy światła stały sińę inspiracją zajńęæ plenerowych realizowanych w ramach przedmiotu fotografia z uczniami 2 klasy raciborskiego Liceum Plastycznego pod kierunkiem dr Gabrieli Habrom-Rokosz

Wińęcej informacji oraz link do galerii znajdują sińę w dalszej czńęści newsa.
barwy_zaj.jpg Jesienne barwy światła stały sińę inspiracją zajńęæ plenerowych realizowanych w ramach przedmiotu fotografia z uczniami 2 klasy raciborskiego Liceum Plastycznego pod kierunkiem dr Gabrieli Habrom-Rokosz

 

Kilkugodzinny plener pozwolił młodzieży zaobserwowaæ, jak zmienia sińę charakter naturalnego światła oraz jak zmiennośæ ta wpływa na tworzenie sińę iluzji przestrzeni w obrazie fotograficznym. Wyjątkowo korzystne warunki atmosferyczne [19.10.2012] umożliwiły nie tylko doskonalenie umiejńętności technicznych indywidualnego warsztatu pracy, ale przede wszystkim sztuki świadomego kadrowania z zastosowaniem określonych środków wyrazu artystycznego. Wnńętrza kościoła pw. św. Jana Chrzciciela, malownicze zaułki dzielnicy Ostróg, dziedziniec Zamku Piastowskiego oraz bulwary nad Odrą, to miejsca w których młodzi pasjonaci fotografii poszukiwali odpowiedzi na pytanie:

W którym miejscu zaciera sińę granica pomińędzy iluzją a rzeczywistością? 

 

Galeria zdjńęæ autorstwa dr Gabrieli Habrom-Rokosz
kliknij powyżej 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: