Dzień Jńęzyków Obcych 2012

djo_zaj.jpg 26 września, tradycyjnie już odbył sińę w naszej szkole Dzień Jńęzyków Obcych. Poszczególne klasy miały za zadanie zaprezentowanie wylosowanego wcześniej kraju. Odbył sińę również konkurs piosenki obcojńęzycznej.

Link do galerii zdjńęæ znajduje sińę w dalszej czńęści newsa, a szczegółowe informacje zostaną zamieszczone wkrótce. 

djo_zaj.jpg 26 września, tradycyjnie już odbył sińę w naszej szkole Dzień Jńęzyków Obcych. Poszczególne klasy miały za zadanie zaprezentowanie wylosowanego wcześniej kraju. Odbył sińę również konkurs piosenki obcojńęzycznej.

Szczegółowe informacje zostaną zamieszczone wkrótce. 

 

Galeria zdjńęæ autorstwa Joanny Duchnik, Natalii Kościelskiej oraz Moniki Staniszewskiej
kliknij powyżej

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: