Sukces siatkarzy ZSO nr 1

dwojki_siatkarskie.jpg

foto: www.naszraciborz.pl

Wczoraj, w Zespole Szkół Budowlanych w Raciborzu została rozegrana 10 edycja Mistrzostw Raciborza Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców Parami, popularnie zwana „dwójkami siatkarskimi chłopców”. Naszą szkołńę reprezentowały dwie „dwójki”: Grzegorz Cieślik i Konrad Szincel oraz Sebastian świątek i Bartosz Bulenda.

Po zacińętej walce dzień okazał sińę szczńęśliwy dla duetu Cieślik / Szincel, który zajął II miejsce w turniej.

Serdecznie gratulujemy siatkarzom i życzymy dalszych sukcesów!

dwojki_siatkarskie.jpg

Wczoraj, w Zespole Szkół Budowlanych w Raciborzu została rozegrana 10 edycja Mistrzostw Raciborza Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców Parami, popularnie zwana „dwójkami siatkarskimi chłopców”. Naszą szkołńę reprezentowały dwie „dwójki”: Grzegorz Cieślik i Konrad Szincel oraz Sebastian świątek i Bartosz Bulenda.

Po zacińętej walce dzień okazał sińę szczńęśliwy dla duetu Cieślik / Szincel, który zajął II miejsce w turniej.

Serdecznie gratulujemy siatkarzom i życzymy dalszych sukcesów!

 

dw-siat.jpg

http://www.naszraciborz.pl/galleries/8386/1349351438img_3513-.jpg

dw_siat1.jpg

http://www.naszraciborz.pl/galleries/8386/1349351446img_3515-.jpg

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: