Bibliobus w naszym gimnazjum

Obrazy newsów: bibliobus_news.jpg

1 marca naszą szkołńę odwiedził bibliobus Centralnej Biblioteki Polsko – Niemieckiej Caritas im. Josepha von Eichendorffa w Opolu. Celem projektu jest propagowanie i czytelnictwo w jńęzyku niemieckim. W projekcie wzińęli udział uczniowie klas gimnazjalnych, którzy po wysłuchaniu prelekcji pracowników biblioteki na temat: Wartości czytelnictwa wypożyczyli sobie książki, które powinny zostaæ przeczytane w ciągu dwóch tygodni. Celem konkursu jest wykonanie dowolnej formy prezentacji nawiązującej do treści wypożyczonej książki. Na zwycińęzców czekają atrakcyjne nagrody!!!

Obrazy newsów: bibliobus_news.jpg 1 marca naszą szkołńę odwiedził bibliobus Centralnej Biblioteki Polsko – Niemieckiej Caritas im. Josepha von Eichendorffa w Opolu. Celem projektu jest propagowanie i czytelnictwo w jńęzyku niemieckim. W projekcie wzińęli udział uczniowie klas gimnazjalnych, którzy po wysłuchaniu prelekcji pracowników biblioteki na temat: Wartości czytelnictwa wypożyczyli sobie książki, które powinny zostaæ przeczytane w ciągu dwóch tygodni. Celem konkursu jest wykonanie dowolnej formy prezentacji nawiązującej do treści wypożyczonej książki. Na zwycińęzców czekają atrakcyjne nagrody!!!

Obrazy newsów: bibliobus_1.jpg

Obrazy newsów: bibliobus_2.jpg

Obrazy newsów: bibliobus_3.jpg

Obrazy newsów: bibliobus_4.jpg

Obrazy newsów: bibliobus_5.jpg

Archiwa
%d bloggers like this: