Biega, bo lubi

Większość z nas zna ją ze szkolnej klasy, gdzie uczy chemii i matematyki. Niewielu jednak pewnie wie, że jedną z wielu sportowych pasji p. Ewy Pytel jest bieganie. Robi to od wielu lat z satysfakcją i sukcesami.

Obrazy newsów: e_pytel_2.jpg

Obrazy newsów: e_pytel_3.jpg

Obrazy newsów: e_pytel_1.jpg

Pomimo licznych obowiązków zawodowo-rodzinnych, p. Ewa Pytel wzięła już po raz kolejny udział w raciborskim Biegu Twardziela, który odbył się w ostatnią sobotę 25.02.2017 r.

Przy pięknej pogodzie, w otoczeniu lasów Obory, pokonała trasę o długości 6,35 km.

Celem, do którego dąży p. Ewa jest pokonanie tras “4biegów Racibórz”, do których zaliczamy dwa minione już: 08.01.2017 – III Bieg Nadodrzański i 25.02.2017 – VI Bieg Twardziela oraz dwa kolejne: 03.05.2017 – X Bieg bez Granic i 28.08.2017 r. III Rafako Półmaraton.

Obrazy newsów: e_pytel_4.jpg

Obrazy newsów: e_pytel_5.jpg

Już dziś gratulujemy p. Ewie wyników i życzymy udanych dalszych startów.

A wszystkich zachęcamy już teraz do wspólnego kibicowania naszym uczniom i pracownikom ZSO nr 1 podczas X Biegu bez Granic 3.05.2017 r.

Archiwa
%d bloggers like this: