Absolwenci

Dnia 24 kwietnia 2015 roku w auli naszej szkoły odbyło sińę pożegnanie absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza, Liceum Plastycznego 
Czytaj więcej
Pożegnanie tegorocznych absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Raciborzu odbyło sińę w piątek 25 kwietnia 2014 roku w 
Czytaj więcej
Z niedowierzaniem i ogromnym smutkiem przyjńęliśmy wiadomośæ o tym, że 15 marca 2014 roku zmarł absolwent I LO z roku 
Czytaj więcej
Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół  Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu zaprasza wszystkich swoich członków na Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia, które odbńędzie 
Czytaj więcej
Pożegnanie trzecioklasistów I LO
Czytaj więcej

Najnowsze artykuły