Absolwenci

Tegoroczne pożegnanie absolwentów I LO im. J. Kasprowicza i Liceum Sztuk Plastycznych było szczególne – odbyło się w roku 80-lecia 
Czytaj więcej
W dniu 25 kwietnia 2025 roku w naszej szkole odbyło się wyjątkowe spotkanie z absolwentem – sędzią Naczelnego Sądu Administracyjnego, 
Czytaj więcej
W galerii na pierwszym piętrze Raciborskiego Centrum Kultury w piątek 25 kwietnia 2025 roku odbył się wyjątkowy wernisaż prac absolwentów 
Czytaj więcej
W poniedziałek 7 kwietnia 2025 r. o godzinie 9.00 w auli szkolnej ZSO nr 1 w Raciborzu gościliśmy Panią Mariolę 
Czytaj więcej
W sobotę 15.06.2024 r. w gościnne progi „Kasprowicza” zawitali absolwenci z rocznika maturalnego 1994 – klasa 4A, której wychowawczynią była 
Czytaj więcej
ZAWIADOMIENIE O WALNYM ZGROMADZENIU CZŁONKÓW Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Raciborzu zaprasza wszystkich 
Czytaj więcej
W środę, 12 marca, odbyło się kolejne wyjątkowe wydarzenie z serii „Spotkanie z Absolwentem”. Mieliśmy przyjemność gościć panią Elwirę Surdy. 
Czytaj więcej
We wtorek 11 lutego 2025 r. w auli szkolnej ZSO nr 1 gościliśmy pana Krzysztofa Langera w ramach cyklu “Spotkanie 
Czytaj więcej
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Raciborzu jest dumne, że może współorganizować spotkania z absolwentami. 
Czytaj więcej

Najnowsze artykuły