Drużynowe biegi przełajowe w Parku Zamkowym

We wtorek 4 października odbyły się rejonowe finały Drużynowych sztafetowych biegów przełajowych. W zawodach, które zorganizowano w przepięknej jesiennej scenerii naszego Parku Zamkowego, wzięły udział reprezentacje wszystkich szkół ponadpodstawowych naszego miasta. Nasza szkoła była reprezentowana przez drużynę dziewcząt. Jak się okazało, wspaniałych, świetnie biegających dziewcząt. Nasze zawodniczki zajęły II miejsce, przegrywając jedynie z reprezentacją ZSOMS, szkoły, która jest szkołą specjalizującą się w lekkiej atletyce.

Podczas zawodów zostały wręczone także dyplomy za zdobyte miejsca, w rozegranych tydzień wcześniej zawodach Szkolnej Ligii Lekkoatletycznej. Podczas tych zawodów, w których startowała nasza bardzo liczna reprezentacja dziewcząt, lekkoatletki z ZSO nr 1 zdobyły także II miejsce. Klasyfikacja końcowa z zawodów:

1 miejsce – ZSOMS

2 miejsce – ZSO nr 1

3 miejsce – ZSO nr 2

4 miejsce – ZSE

Dziękujemy naszym dziewczynom za start w zawodach. Szczególne podziękowania kierujemy do uczennic czwartych klasy, które po raz ostatni reprezentowały szkołę podczas zawodów lekkoatletycznych. Nasze wysportowane maturzystki to: Ola Smal, Wiktoria Berger, Julia Leśniok, Paulina Ściborski, Kasia Psota.  Dziękujemy!

Naszym wszystkim zawodniczkom serdecznie gratulujemy!

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: