Festiwal Perspektyw – zaproszenie

14 listopada zapraszamy wszystkich ósmoklasistów na Festiwal Perspektyw, który po długiej przerwie odbędzie się w stacjonarnej formie. Tym razem spotykamy się w Powiatowym Centrum Sportu przy ul. Klasztornej 9. Podczas tego wydarzenia zapoznasz się z ofertą szkół średnich proponujących naukę w konkretnych zawodach. Wśród tych szkół jest Liceum Sztuk Plastycznych wchodzące w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1.

Zaproszenie na Festiwal Perspektyw znajdziecie w materiale Nowin

VLOGI – ZAPROSZENIE

Filmik przygotowany przez uczennice klasy 2 LSP – Martę Anzolin, Annę Klettę, Martę Musioł i oczywiście Zosię (pieska, który zna się na sztuce).

VLOG LSP

Uczniowie i nauczyciele ZSO1 przygotowali sporo atrakcji. Możesz liczyć na prezentację pracowni, zrobić sobie zdjęcie w zaaranżowanym studio fotograficznym, będzie możliwość obejrzenia prac uczniowskich oraz rozwiązania quizu z nagrodami. To na Festiwalu Perspektyw porozmawiasz z młodzieżą ucząca się w naszej szkole i nauczycielami przedmiotów zawodowych.

Czekamy na Was od 9:00 do 12:30!

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: