Gala Laureatów w Katowicach

W dniu 16 kwietnia  odbyła sińę uroczysta gala wrńęczenia dyplomów Laureata Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Gala odbyła sińę na Uniwersytecie śląskim w Katowicach. śląski Kurator Oświaty Stanisław Faber osobiście wrńęczył dyplomy Laureatom i życzył dalszych sukcesów w nauce.

Wśród wyróżnionych nie zabrakło uczniów naszego gimnazjum:
1Dominika Wysocka – Laureatka z jńęzyka niemieckiego,
2. Paweł Fiołka – Laureat z jńęzyka niemieckiego,
3. Dominik Depta – Laureat z jńęzyka niemieckiego,

4. Jacek Nitychoruk – Laureat z matematyki.

W dniu 16 kwietnia  odbyła sińę uroczysta gala wrńęczenia dyplomów Laureata Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Gala odbyła sińę na Uniwersytecie śląskim w Katowicach. śląski Kurator Oświaty Stanisław Faber osobiście wrńęczył dyplomy Laureatom i życzył dalszych sukcesów w nauce.

Wśród wyróżnionych nie zabrakło uczniów naszego gimnazjum:
1Dominika Wysocka – Laureatka z jńęzyka niemieckiego,
2. Paweł Fiołka – Laureat z jńęzyka niemieckiego,
3. Dominik Depta – Laureat z jńęzyka niemieckiego,

4. Jacek Nitychoruk – Laureat z matematyki.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: