Gimnazjum – rejonowe sztafetowe biegi przełajowe

Obrazy newsów: 2013_12_przelaje.png

16 października br. w pobliżu stadionu OSiR odbył sińę finał Rejonowych Sztafetowych Biegów Przełajowych. Nasi gimnazjaliści, pod opieką Pani Anny Leśniak-Stńęc, wywalczyli III miejsce sztafety dziewcząt oraz VI miejsce chłopców.  Bardzo śliska i niełatwa trasa wynosiła ponad 800m, a mimo to nasi zawodnicy pokonując zmńęczenie dzielnie walczyli, kończąc bieg na wysokich miejscach.

Wińęcej w rozwinińęciu newsa. 

Obrazy newsów: 2013_12_przelaje.png 16 października br. w pobliżu stadionu OSiR odbył sińę finał Rejonowych Sztafetowych Biegów Przełajowych. Nasi gimnazjaliści, pod opieką Pani Anny Leśniak-Stńęc, wywalczyli III miejsce sztafety dziewcząt oraz VI miejsce chłopców.  Bardzo śliska i niełatwa trasa wynosiła ponad 800m, a mimo to nasi zawodnicy pokonując zmńęczenie dzielnie walczyli, kończąc bieg na wysokich miejscach.

W zawodach wzińęły udział zarówno szkoły z Raciborza, jak i z rejonów. W skład naszych sztafet wchodzili:

  • Sztafeta dziewcząt: Aleksandra Zygadło, Karolina Zimnicka, Andrea Ploch, Rozalia Binasz, Ewa Rabczuk i Basia Skora 
Obrazy newsów: 2013_12_przelaje_1.png Obrazy newsów: 2013_12_przelaje_2.png
Obrazy newsów: 2013_12_przelaje_3.png Obrazy newsów: 2013_12_przelaje_4.png

 

  • Sztafeta chłopców: Szymon Kubala, Robert Lazar, Bartek Strózik, Tomasz Sitek, Daniel Klima, Kamil Kalus 
Obrazy newsów: 2013_12_przelaje_5.png Obrazy newsów: 2013_12_przelaje_6.png
Obrazy newsów: 2013_12_przelaje_7.png Obrazy newsów: 2013_12_przelaje_8.png


Wybierz kategorię

%d bloggers like this: