GŁOSUJ NA PROJEKT PAWŁA ZEMANA Z KLASY II LP

projektzemana_zaj_200x192.jpg

W dniach 18-22.03.2013 zapraszamy wszystkich uczniów ZSO nr 1 do oddania głosu na projekt graficzny Pawła Zemana z klasy II LP. Praca naszego ucznia znalazła sińę w ścisłym finale ogólnopolskiego konkursu na projekt okładki zeszytu do nauki jńęzyka francuskiego.

Projekt znajduje sińę w dalszej czńęści newsa. Aby pomóc Pawłowi zdobyæ laur zwycińęstwa, wystarczy kliknąæ na projekt nr 14 umieszczony na stronie
Nauczycielskiego Kolegium Jńęzyków Obcych w Sosnowcu
 kliknij powyżej

projektzemana_zaj_200x192.jpg

W dniach 18-22.03.2013 zapraszamy wszystkich uczniów ZSO nr 1 do oddania głosu na projekt graficzny Pawła Zemana z klasy II LP. Praca naszego ucznia znalazła sińę w ścisłym finale ogólnopolskiego konkursu na projekt okładki zeszytu do nauki jńęzyka francuskiego.

Projekt znajduje sińę w dalszej czńęści newsa. Aby pomóc Pawłowi zdobyæ laur zwycińęstwa, wystarczy kliknąæ na projekt nr 14 umieszczony na stronie
Nauczycielskiego Kolegium Jńęzyków Obcych w Sosnowcu
 kliknij powyżej


 

 

przd-pz_424x600.jpg

 

ty_424x600.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: