Haft matematyczny – specjalność Pawła

Obrazy newsów: konkurs_plottek.jpg

Uczeń klasy 2 AM, Paweł Plottek reprezentował naszą szkołę w świątecznym konkursie plastycznym organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci z Oddziałem Miejskim w Raciborzu, należy wspomnieć, że był to konkurs o zasięgu międzyszkolnym, w którym praca Pawła została wyróżniona. Trzeba podkreślić, że Paweł specjalizuje się w hafcie matematycznym i jest w tym dobry.Laughing Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Obrazy newsów: konkurs_plottek.jpg Uczeń klasy 2 AM, Paweł Plottek reprezentował naszą szkołę w świątecznym konkursie plastycznym organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci z Oddziałem Miejskim w Raciborzu, należy wspomnieć, że był to konkurs o zasięgu międzyszkolnym, w którym praca Pawła została wyróżniona. Trzeba podkreślić, że Paweł specjalizuje się w hafcie matematycznym i jest w tym dobry.Laughing Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Obrazy newsów: plottek_1.jpg

Obrazy newsów: plottek_2.jpg

Nastpęne

Archiwa
%d bloggers like this: