Hania Karkocha laureatką ogólnopolskiego konkursu malarskiego

utopiec_zaj.jpg Hania Karkocha uczennica kl. I G1 została laureatką IV Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego “STRASZKI śL¡SKIEbohaterowie legend, bajek i przywiarek”. 23 maja 2013 w Młodzieżowym Domu Kultury “POŁUDNIE” w Katowicach-Kostuchnie – wraz ze swoją nauczycielką plastyki dr Gabrielą
Habrom-Rokosz 
miała przyjemnośæ uczestniczyæ w uroczystości zakończenia IV edycji konkursu i odebraæ wiele cennych nagród. Na konkurs napłynńęło 430 prac ze szkół i instytucji kultury z całego kraju.
Link do galerii zdjńęæ znajduje sińę w dalszej czńęści newsa.
utopiec_zaj.jpg Hania Karkocha uczennica kl. I G1 została laureatką IV Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego “STRASZKI śL¡SKIE – bohaterowie legend, bajek i przywiarek”. 23 maja 2013 w Młodzieżowym Domu Kultury “POŁUDNIE” w Katowicach-Kostuchnie – wraz ze swoją nauczycielką plastyki dr Gabrielą
Habrom-Rokosz 
miała przyjemnośæ uczestniczyæ w uroczystości zakończenia IV edycji konkursu i odebraæ wiele cennych nagród. Na konkurs napłynńęło 430 prac ze szkół i instytucji kultury z całego kraju.
Link do galerii zdjńęæ znajduje sińę w dalszej czńęści newsa.

Galeria zdjńęæ
kliknij powyżej

foto: Marek Rokosz 

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: