Wojewódzki Konkurs Piosenki Niemieckiej

zdjecie_glowne_zaj.jpg

W ubiegłą środńę ( 15 maja 2013) odbył sińę w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu Wojewódzki Konkurs Piosenki Niemieckiej. Wśród ponad 100 uczestników ze szkół podstwowych i gimnazjów nie zabrakło reprezentantów naszej szkoły: Daria Chrubasik, Andrea Ploch oraz Jessica Zuber z klasy IIG2- opiekun pani Teresa Kachel oraz Agnieszka Komorek, Jessica Wertepny, Kamilla Sput i Magdalena Procek z klasy IIIG2- opiekun pani Krystyna Neugebauer.

Agnieszka i Jessica wyśpiewały III miejsce w kategorii duety piosenką „Alles aus Liebe”. Gratulujemy!

zdjecie_glowne_zaj.jpg  

W ubiegłą środńę ( 15 maja 2013) odbył sińę w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu Wojewódzki Konkurs Piosenki Niemieckiej. Wśród ponad 100 uczestników ze szkół podstwowych i gimnazjów nie zabrakło reprezentantów naszej szkoły: Daria Chrubasik, Andrea Ploch oraz Jessica Zuber z klasy IIG2- opiekun pani Teresa Kachel oraz Agnieszka Komorek, Jessica Wertepny, Kamilla Sput i Magdalena Procek z klasy IIIG2- opiekun pani Krystyna Neugebauer.

Agnieszka i Jessica wyśpiewały III miejsce w kategorii duety piosenką „Alles aus Liebe”. Gratulujemy!

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: