Hiszpańskie śpiewanie nagrodzone

hiszp_zaj.jpg

W piątek 1 marca 2013 r. na Zamku Piastowskim w Raciborzu 25 uczestników wykonało utwory w jńęzyku hiszpańskim w ramach I Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Hiszpańskojńęzycznej. Naszą szkołńę reprezentowało dwoje odważnych i zdolnych dziewcząt: gimnazjalistka Dominika Krumpietz i maturzystka Natalia świerczek, która za wykonanie piosenki „Bésame” z akompaniamentem saksofonu otrzymała wyróżnienie i nagrodńę rzeczową. Gratulujemy!

JK
Zdjńęcia znajdują sińę w dalszej czńęśæi newsa. 

hiszp_zaj.jpg

W piątek 1 marca 2013 r. na Zamku Piastowskim w Raciborzu 25 uczestników wykonało utwory w jńęzyku hiszpańskim w ramach I Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Hiszpańskojńęzycznej. Naszą szkołńę reprezentowało dwoje odważnych i zdolnych dziewcząt: gimnazjalistka Dominika Krumpietz i maturzystka Natalia świerczek, która za wykonanie piosenki „Bésame” z akompaniamentem saksofonu otrzymała wyróżnienie i nagrodńę rzeczową. Gratulujemy!

JK
Zdjńęcia znajdują sińę w dalszej czńęśæi newsa. 

hiszp_1.jpg

 

hiszp_2.jpg

Zdjńęcia: www.naszraciborz.pl

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: