Filmik z finałów miejskich koszykówki

zaj_liga_szk.jpg

Dodano filmik z finałów miejskich koszykówki chłopców. Przypominamy, że w meczu finałowym nasza reprezentacja spotkała sińę reprezentacją II LO. Po ciekawym i pełnym emocji spotkaniu nasi koszykarze wygrali 68:41. Oznacza to, że po raz czwarty z rzńędu obroniliśmy tytuł Mistrza Raciborza. Autorem materiału jest Bartek Starzak z klasy 1 MG.

Bezpośredni link do filmu dostńępny jest w rozwinińęciu newsa.

zaj_liga_szk.jpg

Dodano filmik z finałów miejskich koszykówki chłopców. Przypominamy, że w meczu finałowym nasza reprezentacja spotkała sińę reprezentacją II LO. Po ciekawym i pełnym emocji spotkaniu nasi koszykarze wygrali 68:41. Oznacza to, że po raz czwarty z rzńędu obroniliśmy tytuł Mistrza Raciborza.Autorem materiału jest Bartek Starzak  z klasy 1 MG.

Bezpośredni link do filmu dostńępny jest w rozwinińęciu newsa.


Link:

https://www.zso1raciborz.pl/infusions/fusion_tube/view.php?cat_id=1&video_id=9

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: