I LO najlepsze w koszykówce chłopców

Obrazy newsów: kosz_marzec2015.jpg

Po zwycińęstwie siatkarzy, przyszedł czas na szkolną drużynńę koszykówki. 12 i 13 marca, w Arenie Rafako rozegrano turniej finałowy Mistrzostw Raciborza Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców. W pierwszym dniu zawodów, koszykarze I LO pokonali reprezentacjńę ZSOMS 62:23, a nastńępnie rówieśników z ZSM 78:16.  Drugiego dnia naszym przeciwnikiem była reprezentacja II LO. Po dobrym, pełnym emocji meczu nasi koszykarze wygrali 72:30. Oznacza to, że po roku przerwy odzyskaliśmy tytuł Mistrza Raciborza. Gratulacje dla chłopaków i trenera!

Obrazy newsów: kosz_marzec2015.jpg Po zwycińęstwie siatkarzy, przyszedł czas na szkolną drużynńę koszykówki. 12 i 13 marca, w Arenie Rafako rozegrano turniej finałowy Mistrzostw Raciborza Szkół Ponadgimnazjalnychw koszykówce chłopców. W pierwszym dniu zawodów, koszykarze I LO pokonali reprezentacjńę ZSOMS 62:23, a nastńępnie rówieśników z ZSM 78:16.  Drugiego dnia naszym przeciwnikiem była reprezentacja II LO. Po dobrym, pełnym emocji meczu nasi koszykarze wygrali 72:30. Oznacza to, że po roku przerwy odzyskaliśmy tytuł Mistrza Raciborza!

Skład drużyny: Kamil Monkiewicz, Grzegorz Lenczyk, Wojciech Janus, Dawid Dereń, Ronald Migus, Przemysław Foryś, Michał Dziadek, Marcin Wysocki, Piotr Oliwa, Mateusz Rosiński, Bartłomiej Starzak, Bartłomiej Strózik i Łukasz Przybyła.

Z powodu wycofania sińę z rozgrywek szkolnych drużyny z Czerwionki, bez konieczności walki zostaliśmy MISTRZAMI REJONU i niebawem weźmiemy udział w półfinale Wojewódzkiej Licealiady w koszykówce chłopców

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!

Relacja w mediach i krótki materiał filmowy.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: