II miejsce naszych gimnazjalistek w Finałach Rejonowych Piłki Rńęcznej

8. 04. 2014 r. o godzinie 9:30, w Gimnazjum, w Pietrowicach Wielkich rozpoczńęły sińę Finały Rejonowe w Piłce Rńęcznej. Rywalizowały ze sobą cztery drużyny: Gim. Pietrowice Wielkie, Gim. Jankowice, Gim. nr 5 Czochów i Gim. z Oddziałami Dwujńęz. Racibórz. Po cińężkich zmaganiach nasze dziewczyny, zaraz po drużynie z Pietrowic, zajńęły II miejsce, pokonując drużynńę z Jankowic i Czochowa. Dziewczyny do rozgrywek przygotowała Pani Anna Leśniak- Stńęc.

Gratulujemy całemu zespołowi i życzymy dalszych sukcesów!!!

Skład drużyny i zdjńęcia w rozwinińęciu newsa.

8. 04. 2014 r. o godzinie 9:30, w Gimnazjum, w Pietrowicach Wielkich rozpoczńęły sińę Finały Rejonowe w Piłce Rńęcznej.Rywalizowały ze sobą cztery drużyny: Gim. Pietrowice Wielkie, Gim. Jankowice, Gim. nr 5 Czochów i Gim. z Oddziałami Dwujńęz. Racibórz. Po cińężkich zmaganiach nasze dziewczyny, zaraz po drużynie z Pietrowic, zajńęły II miejsce, pokonując drużynńę z Jankowic i Czochowa. Dziewczyny do rozgrywek przygotowała Pani Anna Leśniak- Stńęc.

 Gratulujemy całemu zespołowi i życzymy dalszych sukcesów!!!

Naszą szkołńę reprezentowały:

Klara Gotzmann, Marta Treścińska, Aleksandra Zygadło, Daria Chrubasik, Agata Wittek, Rozalia Binasz, Ewa Rabczuk, Sonia Hutny i Kaja Kosel.

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: