Jak radzić sobie z przeciwnościami losu? – Łukasz Wala o swoim doświadczeniu

15 czerwca gościliśmy w naszej szkole Łukasza Walę, znanego youtubera i tiktokera. Łukasz w 2018 roku uległ wypadkowi, który wywrócił jego życie do góry nogami. Obrażenia, jakich doznał przerwały jego sportową karierę i sprawiły, że z samodzielnego osiemnastolatka stał się na powrót osobą zależną od innych w każdej dziedzinie życie. Nasz gość opowiadał, jak stopniowo dochodził do samodzielności i powrócił do aktywności sportowej. Podzielił się swoimi doświadczeniami i przybliżył nam, jak radził sobie z przeciwnościami, które w nowej sytuacji wyrastały jak grzyby po deszczu. O wypadku i swoim doświadczeniu nakręcił filmik, od którego emisji rozpoczęło się spotkanie.  Łukasz bardzo chętnie odpowiadał na pytania młodszych koleżanek i kolegów oraz nauczycieli zgromadzonych na spotkaniu. Po części oficjalnej był czas na autografy i rozmowy w mniejszych grupkach.

Mała różnica wieku między gościem a uczniami naszej szkoły pomogła w tym, że spotkanie przebiegło w bardzo szczerej i przyjaznej atmosferze. Młodzież bardzo uważnie słuchała tego, o czym opowiadał Łukasz i pewnie w niejednej głowie nasz gość zostawił kilka spraw do przemyślenia.

Łukaszowi bardzo serdecznie dziękujemy za spotkanie. Było nam bardzo miło gościć go w naszej szkole i trzymamy kciuki za realizację jego planów życiowych.

Wybierz kategorię

Nasze archiwalne artykułu
%d bloggers like this: