Piłkarskie sukcesy naszej uczennicy!

Pasją Katarzyny Psoty z III Bp jest sport, a w szczególności piłka nożna. Od kilku lat jest zawodniczką klubu SWD Odra Wodzisław Śląski. Niedawno wraz z drużyną juniorską osiągnęła ogromny sukces, zdobywając brązowy medal Centralnej Ligi Juniorek U17 – najwyższy szczebel rozgrywek młodzieżowych w piłce nożnej kobiet. Klub z Wodzisławia Śląskiego występuje także w I lidze kobiet. W tym roku drużyna seniorska była o krok od awansu do Ekstraligi, jednak po zaciętej rywalizacji, SWD ostatecznie zakończyło sezon na 5 miejscu. Poza tym Kasia została nominowana (wraz z licznym gronem zawodniczek z jej drużyny) do nagrody Sportowca Roku Miasta Wodzisławia Śląskiego. Gratulujemy Kasi oraz jej drużynie i życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie!

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: