Jesteśmy dumni z naszych piłkarzy

Obrazy newsów: nozna_halowa_2014_1.jpg

W poniedziałek, 8 grudnia w Arenie RAFAKO odbyła sińę I edycja Makroregionalnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpiło 11 drużyn szkolnych z Raciborza, Głubczyc, Kietrza, Kńędzierzyna i Rybnika. W tym gronie świetnie zaprezentowali sińę piłkarze naszej szkoły. Po wspaniałej walce zajńęli IV miejsce. Gratulujemy naszym piłkarzom i życzymy im dalszych sukcesów!

Wińęcej w rozwinińęciu newsa. 

Obrazy newsów: nozna_halowa_2014_1.jpg

W poniedziałek, 8 grudnia w Arenie RAFAKO odbyła sińę I edycja Makroregionalnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpiło 11 drużyn szkolnych z Raciborza, Głubczyc, Kietrza, Kńędzierzyna i Rybnika. W tym gronie świetnie zaprezentowali sińę piłkarze naszej szkoły. Po wspaniałej walce zajńęli IV miejsce. Gratulujemy naszym piłkarzom i życzymy im dalszych sukcesów!

 

¯adnemu z przeciwników nie udało sińę z nami wygraæ w regulaminowym czasie, a o ostatecznym wyniku decydowały rzuty karne. Ten element musimy jeszcze poæwiczyæ, gdyż nasi rywale okazali sińę w nim nieco lepsi.

Na uwagńę zasługuje fakt, że reprezentanci ZSO nr 1 zajńęli najwyższą lokatńę spośród raciborskich szkół. Najwińększą niespodzianką było wyeliminowanie przez naszych chłopców reprezentacji Mechanika, która to należała do grona faworytów turnieju.

 Obrazy newsów: nozna_halowa_2014_2.jpg

Skład drużyny: Bartosz Trńębacz, Mateusz Wiliusz, Ronald Migus, Krzesimir Szulc, Mateusz Postolak, Mateusz Karbowniczek, Kamil Powalla, Rafał Bąbol, Benjamin Czarny, Damian Herud, Rafał Pohl.

Opiekun: Piotr Michalak

Szczegółowe wyniki na stronie:

http://www.naszraciborz.pl/site/art/1-aktualnosci/0-/39269-kto-wygral-w-makroregionalnym-turnieju-halowej-pilki-noznej–sprawdz-wyniki–.html#6

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: