Jolanta Lamla w centralnym etapie Olimpiady Artystycznej

Obrazy newsów: jola_lamla.jpg Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczennica naszego Liceum Plastycznego, tegoroczna laureatka stypendium Prezesa Rady Ministrów, Jolanta Lamla z kl. 4 LP, decyzją Komitetu Głównego Olimpiady Artystycznej po przeprowadzonej weryfikacji prac pisemnych, została zakwalifikowana do eliminacji III stopnia (centralnych) XL Olimpiady Artystycznej w Sekcji Historii Sztuki. Wińęcej w rozwinińęciu newsa.
Obrazy newsów: jola_lamla.jpg Z przyjemnością zawiadamiamy, że uczennica naszego Liceum Plastycznego, tegoroczna laureatka stypendium Prezesa Rady Ministrów, Jolanta Lamla z kl. 4 LP, decyzją Komitetu Głównego Olimpiady Artystycznej po przeprowadzonej weryfikacji prac pisemnych, została zakwalifikowana do eliminacji III stopnia (centralnych) XL Olimpiady Artystycznej w Sekcji Historii Sztuki.

Etap wojewódzki miał miejsce w Muzeum śląskim w Katowicach w dn. 8-9.02.2016. Pierwsza czńęśæ tego etapu polegała na napisaniu wypracowania na jeden z wybranych tematów. Nastńępnie uczestnicy, którzy zdobyli najwińększą liczbńę punktów, mogli przystąpiæ do czńęści ustnej, w której zmierzyli sińę z wylosowanym zestawem pytań oraz prezentacją tematu własnego. Aby zakwalifikowaæ sińę do czńęści centralnej, można było w sumie straciæ max. 4 punkty. Eliminacje centralne Olimpiady Artystycznej odbńędą sińę w kwietniu w Warszawie. Do olimpiady przygotowuje Jolńę pani Katarzyna Kwiotek. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Archiwa
%d bloggers like this: