Już od września nowy projekt Erasmus+

Miło nam poinformować, że Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu otrzymał pozytywną decyzję dla nowego projektu edukacyjnego.

Zostanie on zrealizowany i sfinansowany w ramach programu Erasmus + Edukacja szkolna, Akcja 2 Partnerstwa na rzecz współpracy – Partnerstwa na małą skalę (KA210-SCH).

Dwuletni projekt “Woman can do it” będzie koncentrować się na analizie zmieniającej się roli i pozycji kobiet, zarówno na przestrzeni czasu, jak i w różnych kulturach i religiach. Partnerami ZSO nr 1 w Raciborzu w projekcie będą Özel Avrasya Anadolu Lisesi w tureckim Istambule oraz 2nd Lyceum w Nea Philadelphia w Grecji.

Zdobyty grant projektowy ponownie stworzy dla młodzieży naszej szkoły szerokie możliwości w kształceniu językowym i kulturowym, podróżowaniu, zdobywaniu doświadczenia poprzez naukę i współpracę z rówieśnikami w szkołach Europy.

Koordynatorem projektu jest p. Małgorzata Sokołowska.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: