Świetny wynik egzaminu maturalnego!

Matury 2023 w „KASPROWICZU”

Świetny wynik egzaminu maturalnego! Jesteśmy bardzo dumni z naszych tegorocznych maturzystów! Procentowa zdawalność szkoły I LO – 97,89 i LSP – 92,31%  to  wynik, który pokazał, że mimo nowych zasad i wielu zmian wprowadzonych w przepisach w ”ostatniej chwili” osiągnęliśmy razem WIELKI sukces.

Wytężona praca uczniów, nauczycieli, wychowawców, pedagogów i psychologa a także wsparcie rodziców przyniosło wymierny efekty! Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy! Mamy nadzieję, że te maturalne wyniki przełożą się na rekrutację, dostanie się na wymarzone uczelnie i kierunki studiów. Życzymy Wam tego z całego serca!

Z szacunkiem

Dyrekcja szkoły

 

 „Rodzina Kasprowicza”  łączy pokolenia  a Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół I LO czeka na Was, z przyjemnością utrwalimy i zapiszemy Wasze losy w kronikach i historii szkoły. Wracajcie tu dzielić się swoimi osiągnięciami

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: