Klaudia Pietrasz finalistką z wyróżnieniem 46. Ogólnopolskiej Olimpiady Artystycznej z historii sztuki

Z przyjemnością informujemy, że KLAUDIA PIETRASZ  z klasy 4 LP zdobyła zaszczytny tytuł FINALISTKI Z WYRÓŻNIENIEM w 46. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Artystycznej w sekcji historii sztuki. Eliminacje centralne miały miejsce w dniach od 11 do 14 kwietnia 2022 r.

Tym samym Klaudia dołączyła do wyjątkowego grona olimpijczyków naszej szkoły, którzy odnieśli w ostatnich latach sukces w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Artystycznej w sekcji historii sztuki zdobywający tytuły laureatów, finalistów i finalistów z wyróżnieniem (Agnieszka Dziki, Jolanta Lamla, Agnieszka Kowalska, Oliwia Szymkiewicz, Agnieszka Urbanek).

Do olimpiady Klaudię przygotowała dr Katarzyna Kwiotek.

Gratulujemy Klaudii Pietrasz wielkiego sukcesu!

Klaudia Pietrasz

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: