Kolejny sukces naszych piłkarek rńęcznych

reczna_zaj_zaw.jpg Szkolna drużyna w piłce rńęcznej dziewcząt już po raz czwarty z rzńędu została mistrzem Raciborza. 21 marca reprezentowały nasze miasto w rozgrywkach rejonowych. Podczas meczu w Czerwionce z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych dziewczńęta zagrały znakomicie i pokonały drużynńę gospodarzy 24:9.Dzińęki temu zwycińęstwu awansowały do Rozgrywek Półfinałowych Województwa śląskiego Szkolnej Licealiady.

Wińęcej informacji w dalszej czńęści newsa.

 

reczna_zaj_zaw.jpg Szkolna drużyna w piłce rńęcznej dziewcząt już po raz czwarty z rzńędu została mistrzem Raciborza. 21 marca reprezentowały nasze miasto w rozgrywkach rejonowych. Podczas meczu w Czerwionce z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych dziewczńęta zagrały znakomicie i pokonały drużynńę gospodarzy 24:9.Dzińęki temu zwycińęstwu awansowały do Rozgrywek Półfinałowych Województwa śląskiego Szkolnej Licealiady.

Naszą szkołńę reprezentowały:

Ewa Piechula, Marta Przybyła, Alina Machelska, Julia Klinik, Eva Lazar, Minia Taraszewska, Magda Jaworowska, Asia Czech, Ewa Stania

Trenerem drużyny jest Pani Anna Leśniak.

Dziewczńętom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach!

  

  

reczna3.jpg

 

reczna2.jpg

 

reczna1.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: