Konkurs Gwary śląskiej "Tukej piyknie godomy"

14 maja 2015 roku odbył sińę Konkurs Gwary śląskiej, organizowany przez Miejską i Powiatową Bibliotekńę Publiczną w Raciborzu pod patronatem Starosty Powiatu Raciborskiego i Prezydenta Miasta Racibórz. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych ZSO nr 1 reprezentowała Daria Chrubasik z klasy 1 CB. W swojej kategorii była bezkonkurencyjna i zdobyła 1 miejsce. Uczennicńę zachńęciła do udziału w konkursie i przygotowała pani Katarzyna Kwiotek. Gratulujemy !

14 maja 2015 roku odbył sińę Konkurs Gwary śląskiej, organizowany przez Miejską i Powiatową Bibliotekńę Publiczną w Raciborzu pod patronatem Starosty Powiatu Raciborskiego i Prezydenta Miasta Racibórz. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych ZSO nr 1 reprezentowała Daria Chrubasik z klasy 1 CB. W swojej kategorii była bezkonkurencyjna i zdobyła 1 miejsce. Uczennicńę zachńęciła do udziału w konkursie i przygotowała pani Katarzyna Kwiotek. Gratulujemy !

Obrazy newsów: gwara_daria_chrubasik.jpg

Daria Chrubasik z dyplomem – druga od lewej (foto MiPBP w Raciborzu)

Obrazy newsów: dyplom_daria_chrubasik.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: