Nagrody w wojewódzkim konkursie plastycznym

Obrazy newsów: lp_nagroda_zolnierz.jpg Informujemy, iż uczennice Liceum Plastycznego, wychowanki koła MDK w Raciborzu „Malarstwo i rysunek studyjny”, prowadzone pod kierunkiem Martyny Rejner, zdobyły nagrody w wojewódzkim konkursie plastycznym ”BEZPIECZNE L¡DY, MORZA, POWIETRZE I GRANICE – ¯OŁNIERZ MA SWOJE MIEJSCE W KRONICE” Rybnik 2015 r.: AGNIESZKA KOWALSKA – nagroda specjalna, ANNA KŁOS – 1 miejsce, MAGDALENA RYMER  – wyróżnienie, Patrycja Duda – dopuszczenie do wystawy.
Obrazy newsów: lp_nagroda_zolnierz.jpg Informujemy, iż uczennice Liceum Plastycznego, wychowanki koła MDK w Raciborzu „Malarstwo i rysunek studyjny”, prowadzone pod kierunkiem Martyny Rejner, zdobyły nagrody w wojewódzkim konkursie plastycznym ”BEZPIECZNE L¡DY, MORZA, POWIETRZE I GRANICE – ¯OŁNIERZ MA SWOJE MIEJSCE W KRONICE” Rybnik 2015 r.: AGNIESZKA KOWALSKA – nagroda specjalna, ANNA KŁOS – 1 miejsce, MAGDALENA RYMER  – wyróżnienie, Patrycja Duda – dopuszczenie do wystawy.

Obrazy newsów: lp_konkurs_zolnierz_1.jpg

Obrazy newsów: lp_konkurs_zolnierz_2.jpg

Obrazy newsów: lp_konkurs_zolnierz_3.jpg

Obrazy newsów: lp_konkurs_zolnierz_4.jpg

Obrazy newsów: lp_konkurs_zolnierz_5.jpg

Obrazy newsów: lp_konkurs_zolnierz_6.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: