KRAKÓW – WARSZTATY ARTYSTYCZNE

Kraków od lat 30-tych XX-wieku po czasy współczesne utrwalony został wielokrotnie na różnych nośnikach fotograficznych. To szczególne miejsce stało sińę również płaszczyzną poszukiwań artystycznych oraz inspiracji dla uczniów raciborskiego Liceum Plastycznego. Wyjątkowy klimat żydowskiej dzielnicy Kazimierz pozwolił młodym adeptom sztuki fotografowania odkryæ i zarejestrowaæ szczególne miejsca. Konfrontacja wiedzy teoretycznej z oryginalnym warsztatem malarskim w Muzeum Narodowym unaoczniła różnice, a jednocześnie pozwoliła ugruntowaæ wiedzńę w sposób bardzo przyjemny.

Zdjńęcia w rozwinińęciu newsa.

Kraków od lat 30-tych XX-wieku po czasy współczesne utrwalony został wielokrotnie na różnych nośnikach fotograficznych. To szczególne miejsce stało sińę również płaszczyzną poszukiwań artystycznych oraz inspiracji dla uczniów raciborskiego Liceum Plastycznego. Wyjątkowy klimat żydowskiej dzielnicy Kazimierz pozwolił młodym adeptom sztuki fotografowania odkryæ i zarejestrowaæ szczególne miejsca. Konfrontacja wiedzy teoretycznej z oryginalnym warsztatem malarskim w Muzeum Narodowym unaoczniła różnice, a jednocześnie pozwoliła ugruntowaæ wiedzńę w sposób bardzo przyjemny.

Foto. Gabriela Habrom-Rokosz

Foto. Gabriela Habrom-Rokosz

Foto. Gabriela Habrom-Rokosz

Foto. Gabriela Habrom-Rokosz

Foto. Gabriela Habrom-Rokosz

Foto. Gabriela Habrom-Rokosz

Foto. Gabriela Habrom-Rokosz

Foto. Gabriela Habrom-Rokosz

Foto. Gabriela Habrom-Rokosz

Foto. Gabriela Habrom-Rokosz

Foto. Gabriela Habrom-Rokosz

Foto. Gabriela Habrom-Rokosz

Foto. Gabriela Habrom-Rokosz

Foto. Gabriela Habrom-Rokosz

Foto. Gabriela Habrom-Rokosz

Foto. Gabriela Habrom-Rokosz

Obrazy newsów: Adam_Kandora_Krakow (1).JPG

Obrazy newsów: Adam_Kandora_Krakow (2).JPG

Obrazy newsów: Adam_Kandora_Krakow (3).JPG

Obrazy newsów: Adam_Kandora_Krakow (4).JPG

Obrazy newsów: Adam_Kandora_Krakow (5).JPG

Obrazy newsów: kasia_slowiak_krakow_1.jpg

Obrazy newsów: kasia_slowiak_krakow_2.jpg

Obrazy newsów: kasia_slowiak_krakow_3.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: