Streetball w Ekonomiku

Obrazy newsów: streetball_2014.jpg 

We wtorek, 3 czerwca, w „Ekonomiku” została rozegrana II Edycja Turnieju Koszykówki Ulicznej chłopców szkół ponagimnazjalnych. Pośród zawodników nie mogło zabraknąæ koszykarzy I LO. Dwa zespoły reprezentujące naszą szkołńę startowały z różnym szczńęściem. Jednemu z nich nie udało sińę wyjśæ z mocnej grupy eliminacyjnej. Z kolei drugi zespół, po dobrej grze zajął II miejsce. Tytuł wicemistrzów wywalczyli: Jakub Sołtys, Michał Tokarczyk i Piotr Oliwa.

II miejsce w konkursie rzutów za 3 punkty zajął Michał Tokarczyk.

Gratulujemy!

Obrazy newsów: streetball_2014.jpg

We wtorek, 3 czerwca, w „Ekonomiku” została rozegrana II Edycja Turnieju Koszykówki Ulicznej chłopców szkół ponagimnazjalnych. Pośród zawodników nie mogło zabraknąæ koszykarzy I LO. Dwa zespoły reprezentujące naszą szkołńę startowały z różnym szczńęściem. Jednemu z nich nie udało sińę wyjśæ z mocnej grupy eliminacyjnej. Z kolei drugi zespół, po dobrej grze zajął II miejsce.
Tytuł wicemistrzów wywalczyli:Jakub Sołtys, Michał Tokarczyk i Piotr Oliwa.

II miejsce w konkursie rzutów za 3 punkty zajął Michał Tokarczyk.

Gratulujemy!

Wińęcej informacji na:

http://sport.nowiny.pl/sport/100209-video-streetball-w-ekonomiku-nie-ma-szczescia-do-pogody.html

Obrazy newsów: streetball_2014_1.jpg

Obrazy newsów: streetball_2014_2.jpg

Obrazy newsów: streetball_2014_3.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: