Kreatywnie, wesoło, dużo dobrego humoru i zabawy

Dwa ostatnie dni nauki szkolnej dla uczniów ZSO nr 1 okazały się być wyjątkowo kreatywne, wesołe, pełne dobrego humoru i zabawy. Wszystko za sprawą, drugiej już edycji, Dni Samorządu Uczniowskiego! Zamiast do szkolnych ławek, młodzież zasiadła w szkolnym ogrodzie do gier i zabaw zorganizowanych przez SU oraz nauczycieli. Wszystko zaczęło się od odtańczonej na boisku belgijki oraz meczu siatkówki, w którym po przeciwnych stronach siatki stanęli nauczyciele i uczniowie. Następnie zostały wręczone dyplomy i słodkie upominki uczniom, którzy brali udział w koncercie ,,Do lata…”. Potem była już tylko zabawa. Uzdolnieni artystycznie, ale nie tylko, mogli wziąć udział w street arcie i przy pomocy kolorowej kredy, przenieść na chodnik to, co im w duszy gra. Żądni intelektualnych wrażeń, mieli do dyspozycji teleturniej pełen pytań z wiedzy zbędnej, niezbędnej oraz tej o nauczycielach
i ich ulubionych powiedzonkach. Można było szydełkować, wziąć udział w warsztatach plastycznych, rozwiązywać zagadki w grze terenowej, uprawiać jogę, tworzyć origami, zobaczyć film w ramach Szkolnego Klubu Filmowego, dowiedzieć się, jak korzystać z telefonu w sposób efektywny, albo po prostu usiąść na kocu i słuchać dobrej muzyki. Zobaczcie, jak nasi uczniowie przeżywali te dni!

Wybierz kategorię

Nasze archiwalne artykułu
%d bloggers like this: