Mamy finalistów!

Obrazy newsów: finalisci.jpg

Miło nam poinformowaæ, że w tym roku szkolnym nasi gimnazjaliści znów świetnie zaprezentowali sińę na konkursach przedmiotowych. Trzech z nich już przeszło pomyślnie dwa etapy i znalazło sińę w finałach wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Najlepiej poradziła sobie Julia Pleszewska z klasy 3g1, która jest podwójną finalistką, z jńęzyka polskiego i matematyki. Kolejni finaliści to Wiktoria Kopczyńska (3g2) – z jńęzyka polskiego i Jan Stogniew (3g2) – z historii. Cała trójka znalazła sińę w gronie najlepszych w całym województwie śląskim, za co już należą sińę im wielkie brawa. Mamy nadziejńę, że także w finale pokażą klasńę.

Obrazy newsów: finalisci.jpg Miło nam poinformowaæ, że w tym roku szkolnym nasi gimnazjaliści znów świetnie zaprezentowali sińę na konkursach przedmiotowych. Trzech z nich już przeszło pomyślnie dwa etapy i znalazło sińę w finałach wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Najlepiej poradziła sobie Julia Pleszewska z klasy 3g1, która jest podwójną finalistką, z jńęzyka polskiego i matematyki. Kolejni finaliści to Wiktoria Kopczyńska (3g2) – z jńęzyka polskiego i Jan Stogniew (3g2) – z historii. Cała trójka znalazła sińę w gronie najlepszych w całym województwie śląskim, za co już należą sińę im wielkie brawa. Mamy nadziejńę, że także w finale pokażą klasńę.

Mamy także szansńę na kolejne finałowe rozgrywki, bo nie ogłoszono jeszcze wyników etapu rejonowego z jńęzyka niemieckiego i jńęzyka rosyjskiego. Trzymamy kciuki a finalistom i ich opiekunom (paniom Małgorzacie Szewczuk i Magdalenie Myśliwy oraz panu Bogdanowi Depcie) serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

MM.