Miejskie rozgrywki koszykówki dziewcząt

zaj_kosz_miejski_dz.jpg  21 stycznia w Arenie Rafako zostały rozegrane mecze w ramach Finału Miejskiej Piłki Koszykowej Dziewcząt w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Uczennice naszej szkoły zajńęły drugie miejsce. Trenerem drużyny jest Pani Anna Leśniak. Szczegóły w dalszej czńęści newsa.
zaj_kosz_miejski_dz.jpg   21 stycznia w Arenie Rafako zostały rozegrane mecze w ramach Finału Miejskiej Piłki Koszykowej Dziewcząt w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Uczennice naszej szkoły zajńęły drugie miejsce. Trenerem drużyny jest Pani Anna Leśniak.Szczegóły w dalszej czńęści newsa.

Wyniki:
ZSO nr 1 – ZSOMS 35:38 
ZSO nr 2 – ZSOMS 30:31
ZSO nr 1 – ZSO nr 2 56:46

img_7816_800x600.jpg
Skład drużyny ZSO nr 1: Marta Marciniak, Agata Jaroszewicz, Anna Lasak, Marta Kittel, Basia Czajkowska, Emilia Gieroń, Aleksandra Freindorf, Magda Głombik, Martyna Kowalczyk, Marta Trafas

Galeria zdjńęæ z rozgrywek
kliknij powyżej

Zdjńęcia: Kasia Kubik

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: