Młodzieżowe stypendium jńęzykowe dla Kingi Gotzmann

kinga_g_zaj.jpg To miejsce na mapie to Bawaria. To tutaj właśnie, w bawarskiej miejscowości Benediktbeuern, Kinga spńędzi trzy tygodnie na kursie młodzieżowym. Kinga Gotzmann, uczennica klasy 3 naszego gimnazjum otrzymała stypendium ufundowane przez Instytut Goethego w Krakowie. Oprócz nauki jńęzyka niemieckiego w programie przewidziano liczne atrakcje sportowe i kulturalne. 
kinga_g_zaj.jpg To miejsce na mapie to Bawaria. To tutaj właśnie, w bawarskiej miejscowości Benediktbeuern, Kinga spńędzi trzy tygodnie na kursie młodzieżowym. Kinga Gotzmann, uczennica klasy 3 naszego gimnazjum otrzymała stypendium ufundowane przez Instytut Goethego w Krakowie. Oprócz nauki jńęzyka niemieckiego w programie przewidziano liczne atrakcje sportowe i kulturalne. 

 

Stypendium obejmuje kurs, wyżywienie, zakwaterowanie, dofinansowanie kosztów podróży oraz rozrywki sportowe i kulturalne. Kindze życzymy owocnego pobytu za granicą i czekamy na relacje z pobytu we wrześniu.

Informacje dla zainteresowanych letnimi kursami organizowanymi przez Goethe- Instytut można znaleźæ na stronie internetowej: http://www.goethe.de/ins/de/spr/kuj/deindex.htm

Krystyna Neugebauerkinga_g.jpg
Wybierz kategorię

%d bloggers like this: