Obóz narciarski Korbielów

korb_narty_zaj.jpg W dniach 23-25.01.2013r odbył sińę wyjazd na narty i snowboard do Korbielowa. Sprawozdanie z wycieczki oraz link do galerii zdjńęæ znajdują sińę w dalszej czńęści newsa.
korb_narty_zaj.jpg W dniach 23-25.01.2013r odbył sińę wyjazd na narty i snowboard do Korbielowa. Sprawozdanie z wycieczki oraz link do galerii zdjńęæ znajdują sińę w dalszej czńęści newsa.

 

W dniach 23-25.01.2013r odbył sińę wyjazd na narty i snowboard. Wyruszając z samego rana w środńę nie spodziewaliśmy sińę tylu przeżyæ jakich doznaliśmy w ciągu tych trzech dni. Gdy przybyliśmy do Korbielowa – niewielkiej wsi położonej w Beskidzie ¯ywieckim – szybko zakwaterowaliśmy sińę i nie zwlekając ruszyliśmy na stok. Trafiliśmy na idealną pogodńę na szusowanie. Pokrywa śnieżna stoku także dopisała ku radości naszych uczestników. Zjeżdżaliśmy na Buczynce i Pilsku (drugiej co do wysokości górze w Beskidzie ¯ywieckim). Opiekńę nad nami na stoku sprawowali instruktorzy którzy służyli pomocą dla niedoświadczonych narciarzy i snowboardzistów jak i podpowiadali już zaawansowanym narciarzom techniczne triki. Po powrocie ze stoku, mimo zmńęczenia wszyscy uczestnicy mieli pogodne nastroje. Dziewczyny upiekły nam pyszne ciasto (dzińękujemy!) na które złożyła sińę praca wielu rąk przy łuskaniu orzechów i obieraniu jabłek. Drugi dzień obudził nas brakiem prądu w ośrodku. Lekko podenerwowani uczniowie miotali sińę po ośrodku nie mogąc zrobiæ sobie śniadania i nie wiedząc, czy wyruszymy na stok. Jednak usterka techniczna okazała sińę chwilowa i ku uldze wszystkich urządzenia zaczńęły działaæ i światło świeciło a my ruszyliśmy na górńę Pilsko. Jeździliśmy cały dzień mogąc podziwiaæ pińękne widoki gór oraz odpocząæ w karczmach przy stoku na herbacie, kawie czy czekoladzie. Po całym dniu zmarznińęci wróciliśmy do ośrodka w którym czuliśmy sińę jak w domu. To za sprawą właścicieli i ciepłej atmosfery w tym uroczym miejscu. Wieczorem graliśmy w „mafińę” a rozmowy trwały do późnej nocy. W piątek rano, przy zamieszaniu z pakowaniem, każdy odczuwał wewnńętrzny smutek że musimy wracaæ do domu. Pozytywnie zakończyliśmy wycieczkńę jeszcze trzema godzinami na stoku po czym wsiedliśmy do autobusu i wróciliśmy do Raciborza popołudniu. Dzińękujemy za zorganizowanie nam tego 3-dniowego wypadu oraz mamy nadziejńę na kolejne takie wycieczki 😉

Magdalena Wyrtki kl. III H

Galeria zdjńęæ z wyjazdu
kliknij powyżej

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: