Wystawa prac uczniów II LP

wernisaz.png Uczniowie klasy II LP Liceum Plastycznego wystawili swoje grafiki w raciborskiej Galerii Czarny Kot. Prace, wykonane w technice suchorytu i linorytu, powstały na zajńęciach z projektowania – kompozycji oraz technik graficznych pod kierunkiem dr Karoliny Stanieczek.
Wińęcej informacji oraz link do filmiku z wydarzenia znajdują sińę w dalszej czńęści newsa.
wernisaz.png Uczniowie klasy II LP Liceum Plastycznego wystawili swoje grafiki w raciborskiej Galerii Czarny Kot. Prace, wykonane w technice suchorytu i linorytu, powstały na zajńęciach z projektowania – kompozycji oraz technik graficznych pod kierunkiem dr Karoliny Stanieczek.
Wińęcej informacji oraz link do filmiku z wydarzenia znajdują sińę w dalszej czńęści newsa.

Tematycznie grafiki związane są ze śląskiem – w skład prac wchodzą cykle „śląsk”, „Kolej” oraz „Pocztówka z Raciborza”. Wernisaż odbył sińę 11 grudnia 2012 roku, a prace można było oglądaæ w Galerii do końca roku. Wkrótce wystawa zostanie pokazana w auli ZSO nr 1. Poniżej prezentujemy filmik z tego wydarzenia autorstwa Pana Marka Furmanowicza.

Gratulacje!

Filmik z wystawy
kliknij powyżej

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: