Ogólnopolski sukces Karoliny Majkowskiej

majk_zaj.jpg

Z przyjemnością zawiadamiamy o kolejnym sukcesie uczniów Liceum Plastycznego – uczennica klasy 2 LP, Karolina Majkowska, zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastyczno-literackim “Pejzaże miast – dworce“, którego organizatorem był Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu. Pozostałe nagrodzone prace prezentowane są na stronie opolskiego Liceum Plastycznego.

Grafika Karoliny została
przedstawiona w dalszej czńęści newsa.

majk_zaj.jpg

Z przyjemnością zawiadamiamy o kolejnym sukcesie uczniów Liceum Plastycznego – uczennica klasy 2 LP, Karolina Majkowska, zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastyczno-literackim “Pejzaże miast – dworce”, którego organizatorem był Zespół Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu. Pozostałe nagrodzone prace prezentowane są na stronie opolskiego Liceum Plastycznego.

majk.jpg

 

 

Gratulacje!

 

 

 

 

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: