Out of the box

 

W dniach od 28. listopada do 2. grudnia 2022 r. uczniowie naszego liceum (klasa 1 MD)
i II Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu – w ramach Licealiady, czyli wspólnych działań zaprzyjaźnionych szkół, brali aktywny udział w warsztatach językowych w Dusznikach-Zdroju, które przygotowali energetyczni wolontariusze pochodzący z różnych krajów świata, np. Polinezji Francuskiej, Indii, Gruzji czy Arabii Saudyjskiej. Prowadzący podzielili się z uczestnikami wiedzą na temat swojej kultury i kraju, z którego pochodzą. Wszystkie zajęcia były prowadzone w sposób ciekawy i oryginalny. Młodzież, zdaniem wolontariuszy, wykazała się niezwykłą kreatywnością przygotowując i prezentując różnego rodzaju projekty w języku angielskim. Była to świetna forma uzupełniająca standardową naukę języka obcego w szkole. Po prostu, nauka poza ramami (OOTB)!

EoroWeek2
EuroWeek12

 

Poprzednie

Nastpęne

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: