Pierwszy krok wykonany

kosz_zaj.jpg

20 lutego w Arenie Rafako rozegrano turniej eliminacyjny Mistrzostw Raciborza Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców. W pierwszym meczu koszykarze I LO pokonali reprezentacjńę II LO 70:27, a po 15-to minutowej przerwie zmierzyli sińę z zespołem ZSZ, wygrywając 99:35. Oznacza to awans z pierwszego miejsca w grupie do turnieju finałowego, w którym nasi koszykarze bńędą po raz trzeci broniæ tytułu mistrzowskiego.

Wińęcej informacji w dalszej czńęści newsa.

kosz_zaj.jpg

20 lutego w Arenie Rafako rozegrano turniej eliminacyjny Mistrzostw Raciborza Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców. W pierwszym meczu koszykarze I LO pokonali reprezentacjńę II LO 70:27, a po 15-to minutowej przerwie zmierzyli sińę z zespołem ZSZ, wygrywając 99:35. Oznacza to awans z pierwszego miejsca w grupie do turnieju finałowego, w którym nasi koszykarze bńędą po raz trzeci broniæ tytułu mistrzowskiego.

Skład drużyny: Kamil Styrnol, Dawid Kampka, Mikołaj Książek, Jakub Jendrysek, Maciej Bencal, Radosław Kurowski, Krzysztof Pociecha, Jan Rabczuk, Krzysztof Bara, Adam Kunik i Michał Piechulla

Opiekun: Piotr Michalak

kosz.jpg

 

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: