"Pocztówka z wakacji" – tematem warsztatów foto

Obrazy newsów: warsztaty_mdk_06_2015.jpg

W dniu 11.06.2015 r. w palcówce MDK w Raciborzu odbyły sińę warsztaty fotograficzne prowadzone przez fotografa Roberta Słomńę.  W warsztatach brali udział uczniowie Liceum Plastycznego oraz wychowankowie MDK w Raciborzu – koła „Malarstwo i rysunek studyjny” prowadzonego przez Panią Martynńę Rejner. Zajńęcia miały charakter wykładu, a nastńępnie zajńęæ praktycznych odbywających sińę w plenerze. Tematem warsztatów była tzw. “pocztówka z wakacji”. Młodzież poznała wiele trików i ciekawych technik robienia dobrych zarówno kompozycyjnie jak i technicznie zdjńęæ.

Obrazy newsów: warsztaty_mdk_06_2015.jpg W dniu 11.06.2015 r. w palcówce MDK w Raciborzu odbyły sińę warsztaty fotograficzne prowadzone przez fotografa Roberta Słomńę.  W warsztatach brali udział uczniowie Liceum Plastycznego oraz wychowankowie MDK w Raciborzu – koła „Malarstwo i rysunek studyjny” prowadzonego przez Panią Martynńę Rejner. Zajńęcia miały charakter wykładu, a nastńępnie zajńęæ praktycznych odbywających sińę w plenerze. Tematem warsztatów była tzw. “pocztówka z wakacji”. Młodzież poznała wiele trików i ciekawych technik robienia dobrych zarówno kompozycyjnie jak i technicznie zdjńęæ.

Obrazy newsów: warsztaty_mdk_06_2015_1.jpg

Obrazy newsów: warsztaty_mdk_06_2015_3.jpg

Obrazy newsów: warsztaty_mdk_06_2015_4.jpg

Obrazy newsów: warsztaty_mdk_06_2015_5.jpg

Obrazy newsów: warsztaty_mdk_06_2015_6.jpg

Obrazy newsów: warsztaty_mdk_06_2015_7.jpg

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: