Pomoc dla Ukrainy

Nasza szkoła przyłącza się do zbiórki pomocowej dla Ukraińców. Wraz ze Starostwem Powiatowym wspieramy działania Polskiej Akcji Humanitarnej.

Szczegółowy komunikat na temat zbiórki.

Zbierane będą najpotrzebniejsze rzeczy :
– żywność z dłuższym terminem przydatności (konserwy mięsne, rybne, pasztety, przetwory mięsne np. pulpety, klopsy, gołąbki, makarony, kasze, ryż, cukier, mąka, przetwory warzywne i owocowe, olej spożywczy),
– środki higieniczne i kosmetyki,
– łóżka polowe – składane z materacami (nowe),
– pościel, koce, śpiwory, karimaty (nowe),
– ubrania (nowe),
– zabawki (nowe).

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami koordynuje działania na terenie szkoły. Przyniesione artykuły można dostarczać do pani Joanny Sokołowskiej i pana Romana Szczasnego lub zanosić do punktu zbiórki, który znajduje się w szatni – tam można przekazać paczki paniom z obsługi lub panom konserwatorom.

Apelujemy o przyłączenie się do zbiórki najpotrzebniejszych artykułów!

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: