Potyczki matematyczno – informatyczne dla uczniów szkół podstawowych

13 grudnia 2016 r. w naszej szkole obył sińę konkurs „Potyczki matematyczno – informatyczne” dla uczniów szkół podstawowych. Szóstoklasiści, w zespołach składających sińę z trzech osób, zmierzyli sińę z zadaniami matematycznymi, do rozwiązania których trzeba było wykorzystaæ narzńędzia informatyczne. Zwycińęzcami konkursu została drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 15. Kolejne miejsce przypadło zespołowi ze Szkoły Podstawowej nr 13. Trzecie miejsce zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4. Zwycińęzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci bonów.

13 grudnia 2016 r. w naszej szkole obył sińę konkurs „Potyczki matematyczno – informatyczne” dla uczniów szkół podstawowych. Szóstoklasiści, w zespołach składających sińę z trzech osób, zmierzyli sińę z zadaniami matematycznymi, do rozwiązania których trzeba było wykorzystaæ narzńędzia informatyczne. Zwycińęzcami konkursu została drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 15. Kolejne miejsce przypadło zespołowi ze Szkoły Podstawowej nr 13. Trzecie miejsce zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4. Zwycińęzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci bonów.

Dzińękujemy za pomoc w przeprowadzeniu konkursu uczniom: Kacprowi Kordkowi, Annie Walaszek, Izabeli Kulbace, Zuzannie Niżborskiej, Julii ¯yle. Marcie Tambor oraz Carolin Mandrysz dzińękujemy za zdjńęcia.


Nastpęne

Archiwa
%d bloggers like this: