Szlachetna Paczka 2016

Podzińękowania za zaangażowanie i sprawne przeprowadzenie akcji “Szlachetna Paczka” wszystkim uczniom naszego Gimnazjum, jesteście niesamowici i wrażliwi na potrzeby innych. Utwierdziliście mnie w przekonaniu, że zawsze można na WAS liczyæ.
Dzińękujńę, 
Joanna Sokołowska
Fragment relacji z pzrekazania paczek “naszej” rodzinie:
Młodzieniec z uśmiechem na twarzy otwierał paczki, które znajdowały sińę w reklamówce. Trudno było uchwyciæ go na zdjńęciuSmile Reakcja rodziny bezcenna, a na sercu zrobiło sińę jakoś ciepłejSmile
Podzińękowania za zaangażowanie i sprawne przeprowadzenie akcji “Szlachetna Paczka” wszystkim uczniom naszego Gimnazjum, jesteście niesamowici i wrażliwi na potrzeby innych. Utwierdziliście mnie w przekonaniu, że zawsze można na WAS liczyæ.
Dzińękujńę, 
Joanna Sokołowska
Fragment relacji z pzrekazania paczek “naszej” rodzinie:
Młodzieniec z uśmiechem na twarzy otwierał paczki, które znajdowały sińę w reklamówce. Trudno było uchwyciæ go na zdjńęciuSmile Reakcja rodziny bezcenna, a na sercu zrobiło sińę jakoś ciepłejSmile

Archiwa
%d bloggers like this: