Powiat raciborski w obiektywie młodych fotografików

 

 Dzisiaj (17.11.2022) w Zespole Szkół Ekonomicznych odbyły się warsztaty fotograficzne z udziałem uczestników Powiatowego Konkursu Fotograficznego “Powiat raciborski w obiektywie młodych fotografików”. Podczas warsztatów przedstawiciele Jury konkursowego: Ireneusz Burek i Gabriela Habrom-Rokosz dokonali analizy zdjęć przesłanych na konkurs, a pani Iwona Kwapisz wręczyła pamiątkowe fotografie. Autorzy zdjęć konkursowych mieli okazję zapoznać się oceną swoich prac oraz zdobyć nowe doświadczenia z zakresu sztuki kadrowania. Warsztaty zwieńczone zostały wręczeniem nagród laureatom oraz wyróżnień finalistom zakwalifikowanym na wystawę pokonkursową, która prezentowana była w Domu Książęcym Zamku Piastowskiego

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: