Rowery dla gości z Ukrainy

Samorząd Uczniowski zwraca się z prośbą do wszystkich, którzy chcieliby wspomóc akcję zbiórki rowerów dla osób przybywających z Ukrainy. Z taką inicjatywą zwrócili się do nas opiekunowie ośrodka w Łubowicach, w którym przebywają uczniowie uczęszczający do naszej szkoły.

Głównie chodzi o rowery dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat. Jest oczywisty warunek – rowery muszą być sprawne technicznie i w dobrym stanie ogólnym (nie muszą być nowe). Może ktoś ma rower, z którego już wyrósł i chciałby go podarować mieszkańcom ośrodka. Aktywność fizyczna może okazać się dobrą formą rozładowania emocji i zagospodarowania wolnego czasu dzieci i młodzieży przebywających w ośrodku.

Rowery można dostarczać do szkoły lub bezpośrednio do ośrodka w Łubowicach, który znajduje się w Centrum Kultury Eichendorffa (ul. Zamkowa2, 47-411 Łubowice).

W sprawie tej można też kontaktować się z opiekunami Samorządu Uczniowskiego – Joanną Sokołowską i Romanem Szczasnym.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: