Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

W tym roku wakacje nieco nam się wydłużyły, więc nietypowo rozpoczęliśmy rok szkolny 4 września. Jak zawsze rozpoczęcie miało uroczysty charakter – po odśpiewaniu hymnu przewodnicząca szkoły Natalia Ignacy i pani dyrektor Marzena Kacprowicz zwróciły się do nauczycieli i uczniów z życzeniami na nadchodzący okres nauki. Pani Dyrektor szczególnie ciepło przywitała uczniów klas pierwszych oraz nauczycieli rozpoczynających pracę w naszej szkole. Podkreśliła również sukces naszych absolwentów, jakim były wyniki maturalne i pogratulowała uczniom, którzy już wkrótce otrzymają z rąk Starosty nagrody.

Po uroczystościach na boisku szkolnym wychowawcy wraz ze swoimi klasami udali się do sal lekcyjnych, by przedstawić najważniejsze sprawy w rozpoczynającym się roku szkolnym.

Na nadchodzące dziesięć miesięcy nauki życzymy uczniom i nauczycielom ciekawych wyzwań oraz sukcesów mierzonych własną miarą i możliwościami. Byle do czerwca!

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: