Wyprawka szkolna – dofinansowanie dla uczniów z orzeczeniem o kształceniu specjalnym

Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW z dnia 19 maja 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2023–2025 zachęcamy rodziców uczniów posiadających orzeczenia o kształceniu specjalnym do składania wniosków o dofinansowanie.  Wysokość dofinansowania jest zgodna z informacją dla rodzica. Wszelkich dodatkowych informacji udziela pani pedagog specjalna Katarzyna Srokol pod numerem telefonu 797 213 916 w godzinach pracy.

Stosowne dokumenty:

  1. Wniosek o dofinansowanie
  2. Dane do refundacji wraz z fakturami lub oświadczeniem

należy złożyć do dnia 20 września 2023 roku u pedagoga specjalnego w. 201 lub w sekretariacie szkoły.

Wybierz kategorię

%d bloggers like this: